адрес: Киев ул.Княжий Затон 2/30

e-mail: master@remont-dverey.kiev.ua

Главная Контакты Карта сайта

Ремонт Дверей    Замена Замков

РемонтNiK

050-638-08-10
063-237-89-81
068-864-16-44
044-384-16-30

Ремонт дверей » новости » Дверні ручки ROSTEX

Дверні ручки ROSTEX

Дверні ручки ROSTEXПрагнемо Вам нагадати, що двернi ручки ROSTEX виробництва Чехiя. Захисна фурнiтура ROSTEX виготовлена з нержавiючої сталi, яка дає можливiсть застосовувати її в примiщеннях з жорсткими умовами експлуатацiї, а також на дверях, якi виходять на вулицю

Ручки ROSTEX 3класу безпеки, якi встановлюються на металевi i дерев'янi дверi з пiдвищеною вимогою безпеки. Бронi накладка iз загартованої сталi для вибивання й висвердлювання. В ручок ROSTEX широкий вибiр – iдеально сумiснi iз цилiндровими замками 101.104 “MAUER”, Sashlock-3 MUL-T-LOCK, M603 MUL-T-LOCK або замками iнших виробникiв з мiжосьовою вiдстанню 72/85/90мм.

Також є ручки ROSTEX R1/R4 Decor - клас безпеки 4;

матерiал: нержавiюча сталь;

крiплення: болти М8;

мiжосьова вiдстань: 72/85/90мм;

покриття: хром матовий, хром сатин, титан матовий, титан сатин;

стандартна комплектацiя на дверi товщиною 40-45мм i опционально до 100мм.

Вибираючи дверну ручку для вхiдних дверей, у першу чергу варто пам'ятати про її призначення, це значить, що перевага краще вiддати бiльш простий i мiцної, чому просто гарної. Крiм гарантованої надiйностi Ви також одержите бонус до захищеностi замкiв, тому, що ROSTEX випускає двернi ручки з термоупрощенной пластиною. Якщо ж Вам потрiбнi звичайнi двернi ручки, то гарним вибором може бути продукцiя компанiї ABLOY.

Як говорять, у кожної людини свiй смак i своє пiзнання прекрасного. Комусь подобатися екстравагантний неповторний стиль, а комусь бiльше витриманий, навiть прямолiнiйний. Дуже часто ручки, як i люди, мають свою iсторiю. Це не дивно для продукцiї вiдомої Фiнської компанiї ABLOY, що вiдзначає цього року 105лiт

Ручка ABLOY DUETTO – новий розв'язок проблеми дизайну. Виготовлена з мiцного сплаву з якiсним покриттям, що дає можливiсть використовувати її на зовнiшнiх дверях. Замiна кольорових вставок дає можливiсть значно освiжити iнтер'єр. Тепер ви зможете насолодитися не тiльки функцiональнiсть ручок, але й вашим новим ексклюзивним iнтер'єром. Бiльшою перевагою є те, що ручка пiдiйде як до адмiнiстративного сектору, так i до приватного сектору примiщення. З ручкою DUETTO – Ви сам собi дизайнер!

Ручка ABLOYONCUT–можна змело називати справжнiм святом дизайну. Ця новинка стала переможницею конкурсу дизайну на честь 100- лiтнього ювiлею компанiї ABLOY. Скромнi лiнiї, елегантнiсть i чуттєвiсть дверної ручки є приємним як з наружи, так i в практицi. Ручка пiдходить не тiльки до яких-небудь адмiнiстративних примiщень, нових i реконструйованих, а й чудово вписується в приватне примiщення. Ця якiсна продукцiя вiдома тим, що вона не подвластна перебiгу часу й одночасно чудово поєднується з яким-небудь iнтер'єром

Побрати хоча б ручку ABLOY EXO, що була спроектована Фiнськими дизайнерами iз глибокою повагою давнiх традицiй виробництва дверний фурнiтури. Цiєю моделлю було визначено ювiлейне видання цилiндра ABLOY, її назва отдолжили вiд всесвiтньо вiдомого дiаманта Эксельсиор, знайденого на територiї ПАР наприкiнцi Хiхcт.

Ручка ABLOY STRATO – це синонiм надiйностi й солiдностi. Завдяки надiйному, перевiреному годиною матерiалу виготовлення (латунь) i неповторному дизайну, вона здобуває все бiльшої популярностi серед широкого громадськостi споживачiв у Європi. Установлюється значно на вхiднi суспiльнi й офiснi профiльнi дверi.

Сьогоденням вiдкриттям на рынкефурнитуры 2011року став випуск нової ручки ABLOY ENTER. Вона вдало поєднує прямi й закругленi лiнiї, приємно лежить у руцi. Особливiстю витонченостi її доповнює новий вид обробки – «антична бронза», що гармонiйно буде виглядати на яких-небудь стилiзованих «пiд старовину» дверях.

Ручка ABLOY PARLAMENT 2/0650 для профiльних вiкон i дверей з поворотною пружиною. У цiєї ручцi вiдповiднiсть форм задає свiй неповторний дизайн. Об'єднання геометрiї – от на що зроблений акцент! А можливiсть вставок роблять її ще бiльше привабливою. Така ручка вдало доповнює офiсне примiщення й стане помiтним акцентом в iнтер'єрi вашого житлового примiщення