адрес: Киев ул.Княжий Затон 2/30

e-mail: master@remont-dverey.kiev.ua

Главная Контакты Карта сайта

Ремонт Дверей    Замена Замков

РемонтNiK

050-638-08-10
063-237-89-81
068-864-16-44
044-384-16-30

Ремонт дверей » новости » БАЗОВІ БРЕНДИ - ПАРТНЕРИ- ПОСТАЧАЛЬНИКИ SPVCOMPANYLTD.

БАЗОВІ БРЕНДИ - ПАРТНЕРИ- ПОСТАЧАЛЬНИКИ SPVCOMPANYLTD.

ADEL – компанiя робить одне з економiчних розв'язкiв специализованной готельної системи контролю доступу. Замки ADEL мають мiжнародний сертифiкат безпеки. З початку 2004 року представлена на ринку України продукцiю ADEL.

ІNHOVA – уже бiльш 20 рокiв iспанська компанiя TESA (Talleresdeescoriazas.A.) виготовляє системи – єдинi у свiтi системи, з унiкальними технологiями в областi контролю доступу для готелiв. З 2005 року представлена на ринку України системи ІNHOVA.

J.SHSecurityindustries – iзраїльська компанiя з 30- лiтнiм досвiдом розробки й виробництва високоякiсних сейфiв. Усе компоненти сейфiв виготовленi безпосередньо в Ізраїлевi, що пiдтверджується сертифiкатом виробництва. З 2006 року представлена на ринку України продукцiю компанiї J.SH.

SANTOS – португальська компанiя працює на свiтовому ринку механiчних замкiв з 1952 року i є однiєї з вiдомих компанiй по замкових установках для вхiдних дерев'яних, металевих i профiльних дверей. З 2004 року представлена на ринку України продукцiю компанiї SANTOS.

CHUBB–майже 200 рокiв англiйська компанiя є свiтовим лiдером по виробництвi сейфовой продукцiї й високо безпечних механiчних замкiв. З 2007 року представлена на ринку України продукцiю компанiї CHUBB.

MORSEWATCHMANS– американська компанiя працює на свiтовому ринку по виробництвi сейфiв i систем керування ключами для готелiв, офiсiв i житлових примiщень iз 1882 року. З 2007 року представлена на ринку України продукцiю компанiї MORSEWATCHMANS.

ABLOY – фiнський концерн заснований в 1907 роцi, i сьогоднi є самим бiльшим свiтовим виробником дверних замкiв i доводчиков, електромеханiчних замкiв i керованих систем контролю доступу. З початку 1999 року – iмпортер продукцiї фiнського концерну ABLOY, а з жовтня 2000 року – авторизований дилер

ASSA – швецкая компанiя заснована в 1881 роцi у швейцарському мiстi Эскилстуна, де вона перебуває й зараз у ролi одного з експертiв вiдомих виробникiв дверних замкiв i фурнiтури. З 2002 року SPV Company Ltd. представлена на ринку України продукцiю компанiї ASSA.

EFFEFF– нiмецька компанiя, що працює на свiтовому ринку дверної автоматики з 1936 року. Сьогоднi пропонує близько 5000 назв електромеханiчних замкiв, засувок, накладок i дверної фурнiтури. З початок 2005 року є офiцiйним дистриб'ютором EFFEFF.

SECURІTRON– американська компанiя, заснована в 1971 роцi й нинi є самим бiльшим свiтовим виробником магнiтних замкiв i автономних цифрових кодових систем доступу. З початку 2004 року представлена на ринку України продукцiю компанииsecuritron.

NEMEF– голландська компанiя, заснована в 1921 роцi, входить до складу мiжнародного концерну ASSAABLOY, є виготовлювачем разновидного асортиментiв високоякiсних механiчних замкiв м систем «Антипанiка». З 2008 року представлена на ринку України продукцiю компанииnemef.

VACHETTE– французька фiрма, заснована в 1864 роцi. Є найбiльшою у свiтi компанiєю, яка спецiалiзується на виробництвi замкiв високого рiвня надiйностi, що не має аналогiв у свiтi. З 2005 року представлена на ринку України продукцiю компанiї VACHETTE.

ROSSLAREEnterprises– компанiя, заснована в 1978 роцi в Гонконзi, а вiддiли технiчного проектування й маркетингу перебувають в Ізраїлевi. Компанiя спецiалiзується на проектування й виготовленнi рiзних електричних обладнань. З 2008 року представлена на ринку України продукцiю компанииrosslare.

NEXGEN–американська компанiя, заснована в 1968 роцi й нинi є провiдним свiтовим виробником обладнань iндустрiального електромеханiчного контролю доступу. З 2007 року представлена на ринку України продукцiю компанiї NEXGEN.

JPM – французька компанiя, яка є лiдером у розробцi й виробництвi встаткування для евакуацiйних виходiв, що забезпечують вiльний вихiд iз примiщення в момент надзвичайних ситуацiй. З 2005 року представлена на ринку України продукцiю компанииjmp.

LІNK– нiмецький концерн на свiтовому ринку працює протягом 40 рокiв i спецiалiзується на виробництвi аксесуарiв для систем контролю доступу, у тому числi урiзних кабелi проводiв. З початку 2004 року представлений на ринку України продукцiю концерну LІNK.

ВЕА–бельгiйська компанiя, заснована в 1965 роцi, що спецiалiзується на виробництвi датчикiв для автоматичних дверей, якi є ефективними й надiйними в промисловостi. З початку 2004 року представлена на ринку України високоякiснi сенсори ВЕА.

KEVRON– австралiйська компанiя, заснована в 1952 роцi. Робить високоякiснi пластиковi брелоки для ключiв. З 2005 року представлена на ринку України продукцiю компанiї KEVRON.

KEYLІNES.r.l. – iталiйська компанiя, яка заснована в 1770 роцi, є одним зi свiтових лiдерiв у виробництвi встаткування для копiювання ключiв, а також высокачественных бланкiв механiчних ключiв для автомобiлiв. З 2009 року представлена на ринку України продукцiю компанииkey LІNE S.r.l.

SPETROTEC– iзраїльська компанiя з 1985 року розробляє й виготовляє протиугiннi установки для автотранспорту, системи й програмне забезпечення для монiторингу транспортних засобiв. З 2009 року представлена на ринку України продукцiю компанииspetrotec.