Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Зварювання петель металевих дверей

Зварювання петель металевих дверей

 Незважаючи на високу міцність металевих виробів, вони теж за певних умов схильні до поломок. В результаті виникає потреба замовляти зварювання петель двері з метою відновлення її експлуатаційних якостей та характеристик міцності. Найчастіше доводиться зіштовхуватися з пошкодженням дверних петель. Операції з відновлення навісів мають виконуватися з особливою точністю кваліфікованими майстрами. Тільки у цьому випадку гарантується подальша справна експлуатація конструкції.

Особливості ремонту петель дверей

 Від петель залежить, наскільки довго двері справно виконуватимуть свою функцію. Застосування зварювального обладнання вимагає підвищеної техніки безпеки та умілих дій, оскільки існує велика можливість при неакуратній роботі пошкодити полотно, дверну коробку, а також самі петлі. Викликати кваліфікованих фахівців, які виконують якісно зварювальні роботи, надає можливість компанія РемонтNIK, яка укомплектована досвідченими майстрами, які мають великий досвід з відновлення та ремонту металевих дверей. Усі відновлювальні операції виконуються співробітниками швидко та безпечно. Через мінімальний час, двері знову справно функціонуватимуть.

 Професійні послуги зварювальника, які надає компанія, передбачають роботу з різними навісами, що використовуються для навішування металевих полотен: петлі з підшипником або прихованим типом. Підшипникові навіси бувають циліндричними та краплеподібними. Циліндричні повинні приварюватися з невеликим зазором між полотном, тому вони монтуються з невеликою пластиною. Кроплясті петлі не потребують додаткових маніпуляцій, тому що їх форма забезпечує необхідний зазор.

зварювання петлі двері

 Перевага прихованих петель у їхньому надійному захисті від зрізання зловмисниками. Вони надійно заховані усередині дверного полотна та коробки. Зварювання металевих дверей із прихованими навісами, якими укомплектовано багато моделей, відрізняється ще більшою складністю, тому що дістатися до них важко і потрібні спеціальні отвори для встановлення. Приварюються вони до внутрішньої частини дверного полотна та коробки. Такий ремонт – це дуже складний процес, що потребує професійного підходу. Найменша неточність приведе до неправильної роботи дверей.

Якісно та правильно виконане зварювання петель дверей з металу забезпечує:

  •  надійне замикання конструкції;
  •  гарне прилягання стулки;
  •  зручне відкривання;
  •  відсутність перекосів та зазорів між полотном та коробкою;
  •  відсутність скрипів, заїдання та ривків.

Наслідки неякісного виконання зварювання дверей

 За неякісного ремонту, коли роботи довірені некваліфікованим майстрам, можливі негативні наслідки. Не маючи досвіду виконання зварювання можна взагалі пошкодити полотно або навіси замість того, щоб відновить їх працездатність. В першу чергу необхідно точно дотримуватись усіх запропонованих заходів безпеки.

 Зварювальні роботи по дверях вимагають акуратності та уважності, оскільки найменші похибки стануть причиною нещільного прилягання до коробки або заїдання при відкритті. Найважливішим і найвідповідальнішим завданням при зварюванні петель є точність позиціонування дверного полотна. Для правильного виставлення положення петлі необхідно ідеально вирівняти полотно в отворі і досягти рівномірних проміжків по периметру коробки.

 Наступною умовою, яка обов'язково має виконуватися, коли проводиться зварювання дверей, є забезпечення чіткої співвісності навісів. Навіть за незначного відхилення від поверхні виникне перекіс полотна, і двері будуть працювати з заїданням або нещільно прилягати до коробки.

 Фахівці компанії РемонтNIK, надають послуги в Києві та Київській області, володіючи великим досвідом роботи зі зварювання петель для металевих дверей, знають всі особливості та нюанси відновлення їх працездатності. Ремонт будь-якої складності виконується якісно та швидко. Функціональність конструкції буде повністю відновлено.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl