Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Дверні накладки МДФ

Дверні накладки МДФ

 

МДФ накладка на металеві двері

 Одним із найпопулярніших покриттів на двері є накладки МДФ. На сьогоднішній день дуже велика кількість людей бажають встановити на двері МДФ, але бажано знати, що ці накладки підходять не на кожні двері.

Основні фактори для встановлення МДФ на двері:

  •  Так як накладки мають не маленьку вагу, особливо якщо двері значно перевищують стандартні розміри (2050 * 90), петлі дверей повинні бути хорошого діаметру, приварені якісно до дверей та рами (останні - товщена металу не менше 5мм)
  •  Другий фактор – це прямокутність дверей (криво зварені двері, МДФ накладки ще більше підкреслюють кривизну).
  •  Третій момент це опуклі двері (притягнути МДФ до дверей практично не реально)
  •  Четверте, двері та рама повинні мати між собою гарні зазори (від 5мм)

 

МДФ на металевих дверях

 Виходячи з вище перерахованих моментів стає зрозуміло, що накладки не про кожні двері. Правильність оцінки придатності дверей дати зможе лише майстер.

 З якими плівками на МДФ накладках працює "РемонтNIK": німецькою та ізраїльською Vinorit. Ізраїльська плівка Vinorit витримує більший перепад температур, що дозволяє ставити її на вуличні двері (без потрапляння прямих сонячних променів).

 Якщо Ви вирішили встановити на двері накладки МДФ, зателефонуйте нам і майстер буде у Вас.

дуб светлый

Колір МДФ для вхідних дверей.

 Завжди хочеться, щоб двері відповідали існуючому чи майбутньому інтер'єру. У нас понад шістдесят зразків кольору МДФ. Вибирайте колір за посиланням нижче, телефонуйте до нас для узгодження наявності та виміру МДФ та подальшого монтажу. Докладніше

Калькулятор

Калькулятор вартості МДФ на Двері

 Ви маєте можливість самостійно порахувати вартість МДФ накладок на свої двері. Достатньо ввести розміри у потрібні поля та отримайте готовий результат. Розрахунок не може бути точним, але Вам буде на що орієнтуватись. Докладніше

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl