Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Заміна замків у Києві

Заміна замків у Києві

 

циліндр Mul-T-Lock з шестернею

  Компанія «РемонтNIK» надає професійні послуги заміна замків у Києві та личинок замків у металевих дверях. Накопичений досвід дозволяє надавати клієнтам сервіс на найвищому рівні. Заміна дверних замків виконується з використанням якісних та надійних механізмів. Виїзд майстра та проведення робіт на об'єкті забезпечується за прийнятною вартістю з наданням гарантії на встановлені вироби.

Прайс Заміни Замків у Києві

Найменування робітЦіна/грн.
заміна замка з ручками900
заміна додаткового (верхнього) замку600
заміна замку (з переробкою кріплення та ін. отворів)900
заміна замка (з вертикальними тягами)1200
заміна замка (з розбиранням дверей)1800
заміна ручок замку600
виїзд Майстра по Києву (залежить від району)300 - 350
*Ціни вказані лише на роботи, без вартості матеріалів

Ціни на інші види робіт дивіться у розділіпрайс.

Необхідність змінити замок у двері виникає внаслідок:

 1.  Природного зношування - при інтенсивній експлуатації протягом тривалого періоду. Згодом на деталях з'являється стертість та механізм починає працювати з заїданням, що загрожує повному заклиненню.
 2.  Механічних поломок, що виникають через не якісну установку дверей, неправильної експлуатації, а також впливу різних природних факторів (вологи та пилу) і т.н. Виконувати ремонт пристрою недоцільно, оптимальне рішення замінити замок на новий.
 3.  Втрати чи крадіжки ключів. Вони можуть потрапити до рук зловмисників, які скористаються ситуацією, щоб поринути у житло. Навіть за нетривалого знаходження ключів у руках третіх осіб, можливо з легкістю зробити дублікати. Тому, якщо відсутній механізм перекодування, що дозволяє змінити секрет, або конструкцією не передбачено змінний циліндр або змінний блок (для сувальдного типу), тоді необхідно змінити замки.
 4.  Після мешканців, які наймали квартиру чи кімнату, теж рекомендується поміняти механізм.
 5.  Зламування дверей з метою несанкціонованого проникнення в приміщення. Для запобігання таким спробам надалі, крім нового замку, доцільно встановити захисну фурнітуру Rostex або врізні броні накладки Azzi Fausto.
 6.  Застарілого і недостатньо надійного механізму. З метою підвищення зламостійкості, конструкції замків постійно вдосконалюються, але, на жаль, винаходять і нові способи їхнього злому. Тому замінити секретність на більш сучасну забезпечить більш надійне збереження речей у будинку чи квартирі. Пропонуємо останні розробки з захистом від злому.
 7.  Отримання або покупка квартири, приватного будинку чи офісу. Забудовник чи власник не гарантує, що ключ не потрапляв у треті руки.

Заміна Замків після Злому

  У даний час почастішали крадіжки через вандальний спосіб відкриття дверей. В загалі - це обламування серцевини або розрізання металу вхідних дверей. Ми сподіваємося, що запропонований та встановлений нами спосіб захисту, змусить злодіїв піти або їм доведеться добре попрацювати. Докладніше

Наш сервіс передбачає точний підбір та виконання робіт з мінімальною зміною посадкових місць для збереження цілісності дверної конструкції. Цьому сприяє наш інструмент та великий вибір замків від різних виробників.

   Особливості заміни замків у металевих дверях

 1.    Процедура з демонтажу старого механізму та встановлення нового вимагає виконання різних операцій і тягне за собою безліч нюансів, вирішити які можуть наші майстри, які мають великий досвід монтажу замків у різні конструкції. Взаємозамінність – найоптимальніший спосіб заміни дверного замка. Але, дуже часто аналогічний за розмірами та типом конструкції замок неідеально стає замість старого. У таких випадках наш майстер точно розуміє можливість правильної установки замка.
 2.   Наявність вертикального приводу (система "краб") може призвести до необхідності розбирання дверей. Полотна відрізняються кріпленням та оздобленням. Деякі виробники приклеюють панелі, інші закріплюють за допомогою профілів та заклепок.В багатьох моделей для розбирання задньої частини необхідно демонтувати передню панель. Такі роботи виконуються дуже охайно, щоб не пошкодити покриття. Оптимальний замок для такого типу дверей вибирається з багатьох параметрів: наявність кріпильних отворів, місця для встановлення та ін.
 3.   При поломці замкового механізму двері залишаються в гарному стані і відповідають усім вимогам по міцності і надійності. Якщо вони справні та мають презентабельний вигляд, то доцільно замінити лише замок, що дозволить заощадити час та гроші, необхідні на демонтаж старого та встановлення нового полотна. Окремі замкові деталі не поставляються, тому замок повністю змінюється.

Приклади Заміни Замків на Сучасні

  Замки, встановлені десять, п'ятнадцять або більше років тому, мають дуже спрощену систему секрету. Відповідно вже не мають такої безпеки як сучасні. Що ми пропонуємо на заміну Ваших замків, читайте за посиланням Докладніше

Типи замків

   Виробники постійно працюють над удосконаленням моделей з метою підвищення стійкості проти злому та зручності у використанні. Наша компанія виконує заміну замків різних типів:

 •  Циліндрові, ключ для якого відрізняється невеликими розмірами. Він маленький і плоский, довжина, як завжди, не перевищує 6 см, по всій площині є спеціальні зубчики. Секретом є змінний циліндр, тому достатньо лише заміна циліндра (личинки) замку. На вибір для установки впливає модель циліндра та товщина дверей. Вироби популярних виробників KALE, MUL-T-LOCK, ABLOY, VACHETTE та ін. відрізняються кріпильним гвинтом та спосіб установки (внутрішній, торцевий або з використанням фіксуючих вкладишів). Поворот ключа на ригелі передається за допомогою шестерні або повідця. Циліндр KEDR та англійські ключіЦиліндр KALE та комп'ютерні ключіциліндр Mul-T-Lock з шестернею
 •  Сувальдні, з ключем збільшеної довжини, яка може становити від 7 до 12 см. На тонкій ніжці ключа закріплюється метелик або прямокутна лопатка. Вироби брендів ГАРДІАН, Ельбор, CISA, MOTTURA, SECUREMMA та інших можуть встановлюватися як основні (з ручками), так і додаткові (без ручок), а також бувають розпірними та не розпірними. Широко застосовуються моделі, що перекодуються.Ключ від замку Гардіан 30.01Ключ від замку Гардіан 50.01
 •  Дискові, які комплектуються коротким ключем напівкруглої форми. Бувають автоматичні та напівавтоматичні, що закриваються натисканням на кнопку циліндра. Виконується заміна наступних моделей: ШО 25, 35, 45 (Барановичі, Білорусь), «Килимів» ЗВДП-05-М, ABLOY та ін. Ключ замку під дисковий циліндр
 •  Хрестоподібні, ключ якого на вигляд нагадує хрестоподібну викрутку. Конструкцією передбачено знімний циліндр. Пропонуються моделі врізного типу, а також накладного (без ручки) для використання як додатковий замок. Відрізняються низьким ступенем таємності. Виробники: Сільмаш, KALE, FAYN, FUARO та ін.Ключ від замку KALE хрестоподібний

На що краще замінити замок з хрестоподібним ключем

  Замки даного типу на жаль дуже часто розкриваються злодіями, у зв'язку з цим рекомендуємо поміняти на один з варіантів, запропонованих нашими майстрами (від бюджетних до топових версій), читайте за посиланням Докладніше

Що враховувати при купівлі нових замків

 •  Товщина дверей.
 •  Зазор між дверима та рамою.
 •  Розміри попереднього замку, а саме висота корпусу та глибина залягання замкової свердловини.
 •  Як вже вирізано отвір в рамі під ригеля, це дуже важливий момент, треба врахувати товщину ригелів старого замку з можливістю розширення і потім тільки брати замок з певним діаметром ригелів.
 •  Довжина ключа якщо це сувальдний замок.
 •  Довжина та зміщення серцевини замку.
 •  Захисна фурнітура типу Rostex потребує певної товщини дверей (від 40мм).

Чим замінити замки у Китайських дверях

  Багато фахівців скажуть, що заміна замку на китайськіх вхідних дверях – це викинуті гроші. Але бувають такі обставини, коли приміщення в оренді чи втрата ключа, тоді заміна замка на китайських дверях можна вважати допустимим заходом безпеки. Докладніше

  Наші майстри завжди підберуть замок потрібного типу, щоби оптимально замінити старий механізм. Прибудемо в зручний час і після огляду двері відразу запропонує доступні для установки варіанти. Заміна замків забезпечується з тривалою гарантією від 6 до 24 місяців. Підбираємо замки з урахуванням вимог замовника. Компанія Ремонт NiK працює з усіма відомими виробниками, продукція яких сертифікована та відповідає вимогам зі зламостійкості та надійності в роботі.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl