Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Встановлення замків у Києві

Встановлення замків у Києві

замок гардіан, ручки rostex, сердечник apecs4ks

  Нашим RemontNik здійснюється встановлення замків на нове місце на вхідні двері. Майстри виїжджають у всі райони Києва і передмістя.

 Для нас не має значення, Ваш або Наш замок потрібно встановити. Ви маєте право вирішувати самі, але тоді зобов'язані прислухатися до наших порад.

  Почнемо з того, що врізка замка Вам просто необхідна. Найпростіше знайти оголошення та викликати майстра, який запропонує замок. Але тут постає багато запитань про довіру до нього, ключів та наскільки майстер фахівець у своїй справі.

 Щодо ключів, купити замок можете самі, а коли майстер встановлюватиме і попросить ключ, будьте поруч і нікуди не відходьте. З приводу компетентності, краще трохи вивчити самому які бувають замки. Бажано розуміти призначення замків їх різновид та надійність. В іншому випадку вам доведеться покластися на майстра або продавця, який вам продасть замок.

перед покупкою замка, ви повинні знати

 • матеріал двері (метал або дерево)
 • товщина ваших дверей (в середньому 40-50мм)
 • зазор між дверима та рамою (5-10мм).

  Але якщо Ви вирішили поставити замок, запропонований Нашим майстром, тоді установку дверного замку ви довірили фахівцю, який точно знає, що краще для безпеки ваших дверей.

Встановлення замків майстром враховує

 • як краще закріпити замок
 • чи підійде товщина ригелів до частини у відповідь
 • як стануть накладки замка та ручки
 • наскільки буде зручно користуватися та багато іншого

особливості монтажу замків на різні типи дверей

  Всі двері мають свої властивості, одна з яких – це матеріал. Підбір типу дверей завжди обумовлено її умовами експлуатації та вимогами безпеки. Відповідно клас секретності замків для врізання вже визначено існуючим типом дверей. Тобто, замок, встановлений на гаражні двері, буде абсолютно марним на дерев'яних дверях та навпаки. Через особливості типів дверей, замки також визначаються своїм призначенням.

Встановлення замка на металеві двері

 Особливістю монтажу замка на сталеві двері є:

 • товщина дверей та її прилягання до рами (обмежує вибір замку за його товщиною)
 • наявність та розташування внутрішніх ребер жорсткості (впливає на вибір замку з певною глибиною корпусу)
 • якщо двері з листом металу до 2мм, бажано встановлення врізного замку

 Як підібрати додатковий замок для встановлення в металеві двері

Монтаж замка на дерев'яні вхідні двері

 Врізка замків на дерев'яні двері має зовсім інші фактори підбору та монтажу. Якщо металеві двері здебільшого можуть служити довго (30 років і більше), то з дерев'яними все не так однозначно. Багато з існуючих дверей з дерева, треба було попрощатися господарям квартир ще років 10 тому, але деякі продовжують вважати, що їхні двері якісь особливі та можуть стояти ще довго. Головною проблемою таких дверей є те, що при установці замка, шурупи просто не тримаються в дереві, а провалюються в нього. Відповідно, закріпити механізм надійно залежить не тільки від майстра, але й від якості полотна.

 Чинники для встановлення замка на дерев'яні двері..

 • якщо вхідні двері, бажано встановити замок накладного типу (не послабить полотно)
 • двері повинні зачинятися та відчинятися без будь-якого тертя об раму (впливає на швидке зношування механізму замка)
 • якщо двері порожні, тоді замок буде для зручності (не для безпеки)

 Замки на дерев'яних дверях - це загалом дуже умовна безпека, тому що якщо механізм не піддається злому, завжди слабке місце буде дерев'яна рама. Хоча останнім часом рами навчилися посилювати металом, але тоді краще поставити нові металеві двері.

Врізка замка на металопластикові двері

 Монтаж замка на пластикові двері обмежує майстра у виборі механізмів. Пов'язано це з тим, що конструкція металопластикового профілю має складну та маленьку форму всередині. Основні особливості для встановлення замка у пластик.

 • товщина та ширина профілю
 • якщо вже встановлено замок-рейку, тоді додатковий замок ставити не можна через порушення направляючих рейки
 • іноді перед монтажем потрібно демонтувати склопакет або сендвіч панель, щоб запобігти їх пошкодженню

 Зараз у новобудовах вихід з поверху на сходи має металопластикові двері без замикаючих пристроїв. У такі двері не завжди можна поставити замок, так як профіль пластику настільки тонкий, що замків з таким розміром ще не придумали. Взагалі встановлення замку на металопластик вимагає великого досвіду та розуміння даних конструкцій, через що краще довіряйте цю роботу знаючим майстрам.

Монтаж замка на алюмінієві двері

 Як пластикові двері, врізання замку на алюмінієві двері вимагає ретельного огляду дверей. В основному ми вже знаємо які замки підходять для цих дверей, але не без винятків. Інколи потрібно зробити попередній вимір, щоб розуміти, що краще встановити. З дверима такого типу не зовсім зручно працювати, оскільки фрези, свердла та відрізні кола запресовуються алюмінієвою стружкою. та перестають виконувати свої функції. Роботи з встановлення замків в алюмінієві двері завжди забирають більше часу, ніж на будь-які інші двері, через що вартість таких робіт завжди буде вищою.

Встановлення замку на гараж

 Двері в гараж мають одну листову конструкцію та не завжди рівну, через що потрібні зварювальні роботи. За рахунок зварювання робиться монтажне місце під установку накладного замку або зварюється коробка для врізного замку. А також при великих зазорах дверей та рами, щоб всі повороти механізму мали зачіп з рамою, приварюються додаткові елементи конструкції.

 Основні вимоги до замків на гаражних дверях.

 • механізми з довшим вилітом ригелів
 • замки з антивандальним захистом
 • запірні механізми на гараж відрізняються великим розміром та товщиною ригелів
 • замок має добре працювати в активному середовищі

Прайс на встановлення замків у Києві

Найменування робітЦіна/грн.
встановлення замку з ручкамивід 1200
встановлення додаткового (верхнього) замкувід 800
встановлення замку в металеві дверівід 800
врізка замка в дерев'яні дверівід 600
монтаж замку в металопластик дверівід 600
врізка замка в алюмінієві дверівід 800
встановлення ручоквід 600
виїзд Майстра по Києву (залежить від району)300 - 350
*Ціни вказані, без вартості матеріалів

 Замовляйте послуги у нас на сайті та майстер буде у Вас.

замок гардіан 40.01 у металевих дверях замок у алюмінієвих дверях замок у дерев'яних дверях замок у металопластикових дверях

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl