Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Заміна серцевини замку у Києві

Заміна серцевини замку у Києві

  Циліндровий механізм замку - це циліндр, що має свердловину із секретом під ключ, поворот циліндра можливий при вставленому своєму ключі. У просторіччі циліндрові механізми називають сердечниками та личинками. Майстри компанії РемонтNiK виробляють заміну циліндрів (серцевини) замків з великим вибором брендів та діапазонів цін, виїжджаємо у всі райони Києва.

 Зараз у продажу велика кількість циліндрів, це зумовлено великим попитом на цей товар. Чому? Я думаю всім не секрет, що замінити його в більшості випадків не складає особливих труднощів і при цьому ціна сердечника починається для багатьох з приємних цифр 200 - 300грн.

 Звичайно, навіщо платити більше, якщо в цьому нічого не розуміти, тим більше є дуже хороше прислів'я “від злодія немає запору”. Но як можна повірити в те, що заміна серцевини за 200грн, може забезпечити захист житла, особливо у такому великому місті як Київ. Чи є сенс тоді взагалі робити заміну циліндра.

 Ми з Вами спробуємо розібратися, які бувають циліндри по секрету, зломостійкості та надійності в роботі. Яких додаткових захистів потребують сердечники і чому.

 Щоб було простіше все сприймати, візьмемо кілька різних циліндрів і на їх прикладі з'ясуємо, наскільки вони різні. Багатьом дуже відомі такі виробники циліндрів, як Kale, Apecs, Fuaro, MCM, LEX и т.і. Здебільшого вони мають стандартний ряд пінів та корпус у кращому випадку з латуні. Крихкість таких серцевин залишає бажати кращого, оскільки всім давно відомо, що слабке місце циліндра знаходиться біля отвору під гвинт кріплення. Але мало хто знає, що, наприклад, той же Kale випускає і посилені серцевини, що мають дві сталеві пластини в нижній частині, що значно ускладнює її злам.

Циліндр Kale з захистом від розриву

 

  На сьогоднішній день одні з лідерів за якістю циліндрів, що випускаються, і ступеня їх секретності вважається ABLOY та Mul-t-Lock. Кожен по своєму гарний і надійний. Особливо версії ABLOY PROTEC2 та Mul-t-Lock MT5+. Дані сердечники не є межею сучасної безпеки, але ціна повністю виправдовується їхньою надійністю зламостійкістю і звичайно ж підвищеною секретністю.

Ручки Rostex

 

  Але на жаль хорошої серцевини не завжди достатньо проти варварських методів злому замків. Циліндру потрібна зовнішня захисна фурнітура, яка максимально обмежує доступ до серцевини. За останні 5 років себе дуже добре зарекомендувала фурнітура Rostex

 Поєднання циліндрів ABLOY або Mul-t-Lock із захисною фурнітурою Rostex дає вашим дверям відмінну безпеку та надійність у використанні.

Звертайтесь у РемонтNiK із заміни серцевини та встановлення зломостійкої фурнітури.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl