Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Заміна серцевини замку у Києві

Заміна серцевини замку у Києві

  Циліндровий механізм замку - це циліндр, що має свердловину із секретом під ключ, поворот циліндра можливий при вставленому своєму ключі. У просторіччі циліндрові механізми називають сердечниками та личинками. Майстри компанії РемонтNiK виробляють заміну циліндрів (серцевини) замків з великим вибором брендів та діапазонів цін, виїжджаємо у всі райони Києва.

 Зараз у продажу велика кількість циліндрів, це зумовлено великим попитом на цей товар. Чому? Я думаю всім не секрет, що замінити його в більшості випадків не складає особливих труднощів і при цьому ціна сердечника починається для багатьох з приємних цифр 200 - 300грн.

 Звичайно, навіщо платити більше, якщо в цьому нічого не розуміти, тим більше є дуже хороше прислів'я “від злодія немає запору”. Но як можна повірити в те, що заміна серцевини за 200грн, може забезпечити захист житла, особливо у такому великому місті як Київ. Чи є сенс тоді взагалі робити заміну циліндра.

 Ми з Вами спробуємо розібратися, які бувають циліндри по секрету, зломостійкості та надійності в роботі. Яких додаткових захистів потребують сердечники і чому.

Циліндр Kale з захистом від розриву

 Щоб було простіше все сприймати, візьмемо кілька різних циліндрів і на їх прикладі з'ясуємо, наскільки вони різні. Багатьом дуже відомі такі виробники циліндрів, як Kale, Apecs, Fuaro, MCM, LEX и т.і. Здебільшого вони мають стандартний ряд пінів та корпус у кращому випадку з латуні. Крихкість таких серцевин залишає бажати кращого, оскільки всім давно відомо, що слабке місце циліндра знаходиться біля отвору під гвинт кріплення. Але мало хто знає, що, наприклад, той же Kale випускає і посилені серцевини, що мають дві сталеві пластини в нижній частині, що значно ускладнює її злам.

  На сьогоднішній день одні з лідерів за якістю циліндрів, що випускаються, і ступеня їх секретності вважається ABLOY та Mul-t-Lock. Кожен по своєму гарний і надійний. Особливо версії ABLOY PROTEC2 та Mul-t-Lock MT5+. Дані сердечники не є межею сучасної безпеки, але ціна повністю виправдовується їхньою надійністю зламостійкістю і звичайно ж підвищеною секретністю.

Ручки Rostex

 

  Але на жаль хорошої серцевини не завжди достатньо проти варварських методів злому замків. Циліндру потрібна зовнішня захисна фурнітура, яка максимально обмежує доступ до серцевини. За останні 5 років себе дуже добре зарекомендувала фурнітура Rostex

 Поєднання циліндрів ABLOY або Mul-t-Lock із захисною фурнітурою Rostex дає вашим дверям відмінну безпеку та надійність у використанні.

Питання щодо заміни циліндра

Фіксуючий гвинт не відкрутити, що робити?

  • Насамперед змастити WD-40 місце кріплення гвинта з циліндром. Звичайно, це не завжди вийде, але якщо є можливість зробити через отвори в корпусі механізму замка, то бажано зробити.
  • Якщо мастило не допомогло, робимо насічку на капелюшку гвинта. Потім ставимо плоску викрутку в насічку і не сильними ударами молотка по викрутці проти годинникової стрілки намагаємося відкрутити. Часто цей метод допомагає заклиненому гвинту.
  • Є поширена помилка, коли під час заміни серцевини вкручують дуже довгий гвинт. У результаті чого, проходячи через циліндр, упирається в корпус замка, внаслідок чого злизується різьблення на гвинті й викрутити його стає неможливо. Тоді доводиться ламати циліндр або висвердлювати. У таких моментах краще звернутися до майстрів, щоб цю роботу було зроблено максимально акуратно з мінімальною шкодою для механізму замка і дверей.

З двох сторін вставляється ключ і він загублений, як витягнути старий циліндр?

 У будь-якому разі варто відкрутити фіксувальний гвинт і спробувати витягнути личинку, іноді прапорець перебуває в нижньому положенні і це можна зробити. Якщо не виходить, тоді ламати або висвердлювати. Коли циліндр доброї якості з гарною секретністю (MulTlock Mt5+, Abloy Protec2), тоді краще звернутися до аварійної служби зі зламу. Перед виїздом майстра уточніть, чи необхідність зберегти серцевину цілою.

Циліндр витягується із замка дуже важко?

 Це не нормально. Якщо встановлена броненакладка, тоді відпустіть трохи гвинти, що стягують броненакладку. Іноді доводиться зовсім її зняти, щоб витягнути серцевину. Теж стосується і ручок на загальній планці, вони також можуть тиснути на личинку і не давати вільному виходу.

Що зробити, якщо ідентична личинка не влазить?

 Як і в попередньому випадку, відкручуємо або повністю знімаємо ручки або броненакладку. Якщо не допомагає, тоді краще звернутися до майстрів із замків. Річ у тім, що циліндри візуально можуть бути схожі, але за фактом не входити в корпус замка.

Заклинив ключ і сам циліндр не витягується?

 У такому разі краще не робити жодних дій із замком. Будь-яке " господарське" втручання, може тільки погіршити ситуацію. Вірним рішенням буде викликати майстра, який має досвід у вирішенні таких питань.

 Звертайтесь у РемонтNiK із заміни серцевини та встановлення зломостійкої фурнітури.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl