Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Встановлення Дотягувача на Двері

Встановлення Дотягувача на Двері

 Дотягувачі один із найпопулярніших механізмів зачинення дверей приміщень великої прохідності (офіси, ресторани, готелі, торгові центри та ін.). Одним із видів послуг компанії протягом тривалого часу існує встановлення дотягувачів на двері. Пропонуємо тільки якісні механізми, які мають щонайменше 500 тисяч циклів роботи, а також великий температурний режим експлуатації.

Які критерії впливають на вибір встановлення дотягувача:

дотягувач RYOBI
  • Ширина дверей
  • Вага дверей (орієнтовно)
  • Легкість зачинення дверей

 

 У свою чергу, кожен дотягувач має свої технічні характеристики, нижче ви їх побачите біля самих моделей. Але всі ці моменти недостатні для індивідуального походу в магазин для купівлі. Справа в тому, якщо людина ніколи не стикалася з установкою дотягувача, навряд чи вона зможе врахувати всі моменти конструкції дверей та рами, а також конструктивні особливості систем важелів дотягувача. Ще одна з важливих умов вибору - це фірма виробник. Ми пропонуємо Вам дотягувачі Ryobi та Abloy.

 Протягом кількох років ми переконалися, що це найкраще на ринку за якістю та ціною. Плавність зачинення дверей, легкість у відкритті, великий температурний режим (особливо Abloy) та ін. Багато хто стикається з проблемами не закриття дверей особливо взимку, інші скаржаться на дуже туге відчинення дверей – це все має в основі неякісний дотягувач або неправильне встановлення. Зателефонуйте до нас, і ми допоможемо Вам вирішити проблему з вибором та встановленням доводчиків на двері у Києві та Київській області.

Як відрегулювати Дотягувач
три основні порушення в роботі дверей

  Якщо двері не зачиняються або грюкають по рамі, тоді Вам потрібно знати основні причини поганої роботи дотягувача. Всі рекомендації щодо регулювання доводчика читайте тут.

Як правильно встановити дотягувач до вхідних дверей?

 Накладні дотягувачі для дверей зі стандартними тягами за умови, що двері відкриваються на зовні, мають три види монтажу:

  1. Якщо вам потрібно зробити дотягувач назовні, в цьому випадку він встановлюється на двері, а важіль кріпиться до рами. (мал.1)
  2. Якщо необхідно, щоб дотягувач був зсередини, його розміщують на рамі, а важіль до дверей. (мал.2)
  3. Якщо потрібно встановити дотягувач зсередини, але не вистачає місця для його разтошування на рамі, тоді він встановлюється на дверях, а важіль кріпиться до рами через спеціальний кронштейн паралельної тяги. (мал.3)

Виды монтажа доводчика Дотягувач та важелі не повинні встановлюватися на стінах, стелях або схилах - це призведе до неправильної роботи та швидкого зносу.

Чи можливо фіксувати дотягувач у відкритому положенні?

 Можливо, підтверженням цього є існування спеціальних важелів з фіксацією дотягувача в певних положеннях дверей.

Чому з дотягувачем тяжко відчиняються двері?

 Основні причини тяжкого відкриття дверей з дотягувачем

  • Встановлений дотягувач розрахован для більш широких або важких дверей.
  • Неправильна установка, дотягувач знаходиться далеко від осі петлі дверей.
  • Дешеві дотягувачі зазвичай завжди працюють жорсткіше.

Який дотягувач потрібен для вхідних дверей?

 Дотягувачі поділяються на класи, кожен з них відповідає за певну вагу та ширину дверей.
Найпопулярніши: 3 клас (до 60кг), 4 клас (до 80кг), 5 клас (до 100кг).

Як зробити, щоб дотягувач не сильно ляскав дверима?

 На корпусі дотягувача є регулюючі гвинти. Виберіть гвинт із числом “2” і закрутить його за годинниковою стрілкою. При закритті двері почнуть гальмувати.

Як зробити щоб дотягувач швидше зачинявся?

 Ми знаходимо регулюючі гвинти на корпусі дотягувача. Гвинт з числом “1” відповідає за основну швидкість, з числом “2” за останній момент закриття. Залежно від того, яку швидкість ви хочете збільшити, виберіть правильний гвинт і крутіть проти годинникової стрілки. Доцільно крутити 1⁄4 або 1⁄2 оборота. Щоб уникнути витоку олії, гвинт не повинен виходити за межі корпусу дотягувача.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl