Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Встановлення Дотягувача на Двері

Встановлення Дотягувача на Двері

 Дотягувачі один із найпопулярніших механізмів зачинення дверей приміщень великої прохідності (офіси, ресторани, готелі, торгові центри та ін.). Одним із видів послуг компанії протягом тривалого часу існує встановлення дотягувачів на двері. Пропонуємо тільки якісні механізми, які мають щонайменше 500 тисяч циклів роботи, а також великий температурний режим експлуатації.

Які критерії впливають на вибір встановлення дотягувача:

дотягувач RYOBI
  • Ширина дверей
  • Вага дверей (орієнтовно)
  • Легкість зачинення дверей

 

 У свою чергу, кожен дотягувач має свої технічні характеристики, нижче ви їх побачите біля самих моделей. Але всі ці моменти недостатні для індивідуального походу в магазин для купівлі. Справа в тому, якщо людина ніколи не стикалася з установкою дотягувача, навряд чи вона зможе врахувати всі моменти конструкції дверей та рами, а також конструктивні особливості систем важелів дотягувача. Ще одна з важливих умов вибору - це фірма виробник. Ми пропонуємо Вам дотягувачі Ryobi та Abloy.

 Протягом кількох років ми переконалися, що це найкраще на ринку за якістю та ціною. Плавність зачинення дверей, легкість у відкритті, великий температурний режим (особливо Abloy) та ін. Багато хто стикається з проблемами не закриття дверей особливо взимку, інші скаржаться на дуже туге відчинення дверей – це все має в основі неякісний дотягувач або неправильне встановлення. Зателефонуйте до нас, і ми допоможемо Вам вирішити проблему з вибором та встановленням доводчиків на двері у Києві та Київській області.

Як відрегулювати Дотягувач
три основні порушення в роботі дверей

  Якщо двері не зачиняються або грюкають по рамі, тоді Вам потрібно знати основні причини поганої роботи дотягувача. Всі рекомендації щодо регулювання доводчика читайте тут.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl