Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Ремонт замків вхідних дверей

Ремонт замків вхідних дверей

  Компанія РемонтNiK надає весь спектр комплексних послуг ремонт замків у Києві. Кваліфікація майстрів дозволяє відновлювати працездатність механізмів різних типів, у тому числі останніх моделей. Для виконання робіт застосовуються сучасні інструменти, тому не порушується цілісність та зовнішній вигляд дверного полотна. Фахівці пропонують лише якісні комплектуючі, монтаж яких дозволить відновити функціональність виробу, підвищити його криптозахист, а також стійкість проти механічного та інтелектуального злому. Проведення ремонту замку оперативно та акуратно – головні критерії оцінки роботи майстрів.

Ремонт Замків

Поширені причини ремонту замків

  У процесі експлуатації дверного полотна може вийти з ладу навіть замок складної конструкції, що відноситься до високої цінової категорії. Найчастіше причинами виникнення збоїв у роботі або повного припинення функціонування конструкції, внаслідок яких виникає необхідність відремонтувати замок, є:

 •  непрофесійний монтаж виробу, коли не дотримано вимог та допусків, визначених виробником;
 •  неякісне складання дверей, коли допущені перекоси, неточності, великі зазори та інші дефекти;
 •  експлуатація дверної конструкції з порушенням правил, у результаті якої всередину механізму потрапили сторонні предмети;
 •  використання механізму в умовах підвищеної вологості, що суттєво перевищує допустимі норми;
 •  спроби самостійного ремонту замку або регулювальних робіт, що виконувались некваліфікованими працівниками із розкриттям корпусу;
 •  використання у конструкції механізму неякісних комплектуючих;
 •  природне зношування деталей при тривалій інтенсивній експлуатації вхідних дверей, при цьому термін зносостійкості комплектуючих безпосередньо залежить від якості їх виготовлення;
 •  не вдала спроба перекодування механізму (для деяких моделей);
 •  спроба розтину конструкції чи факт злому замку внаслідок механічного впливу.

Ремонт Замків

У яких випадках ремонт замку відновлює працездатність

  У разі виникнення несправностей замкового механізму не обов'язково купувати новий дорогоцінний виріб для заміни. Фахівці компанії проаналізують поломку та виконають якісний ремонт замків у Києві за ціною, яка істотно нижча за нову модель. При цьому естетичні та захисні властивості дверного полотна не погіршуються, у той час як при встановленні нового замку  можуть знадобитися додаткові отвори або посадкове місце для кріплення, що призведе до порушення зовнішнього вигляду та міцності дверної конструкції. Крім того, на покупку нового виробу потрібен час та додаткові кошти.

  Кваліфіковане відновлення цілісності та працездатності механізму дозволить замку функціонувати протягом тривалого часу. Звернутися до компанії Ремонт NiK та скористатися послугами професіоналів доцільно у таких випадках:

 •  замок постійно заклинює;
 •  двері не зачиняються на клямку;
 •  для приведення механізму на дію необхідно прикладати надмірне зусилля;
 •  почав погано вставлятися і витягуватись ключ із замкової свердловини.

Як виправити зламаний замок власними руками

  Якщо ви стикаєтесь з порушенням роботи механізму блокування, ви не повинні негайно викликати майстра - у більшості випадків ви можете самостійно виправити проблему. Як виправити несправність механізму замка за допомогою доступних інструментів та власних рук. Докладніше

   Ремонт замків у металевих дверях, виконаний фахівцями, дозволяє заощадити клієнтам час та кошти. Щоб відновити працездатність механізму, необхідні знання та практичний досвід. Крім того, багато операцій, у тому числі демонтаж та розбирання корпусу, можна виконати лише за допомогою спеціального інструменту. Спроби самостійно розібратися з поломками можуть мати негативні наслідки, внаслідок яких виріб виявиться непридатним для ремонту. Для відновлення працездатності замку фахівці виконують усі операції згідно з технологією, розробленою виробником.

  Заміна дефектних деталей виконується на оригінальні комплектуючі, тільки в цьому випадку можна гарантувати криптозахист та стійкість механізму проти злому. Головна перевага ремонту замків фахівцями компанії полягає у максимальній швидкості діагностики та ремонтних операцій, відсутності зайвого шуму та акуратності користування інструментом. Клієнти мають можливість оформити як попередні заявки, так і аварійний виклик. В екстрених випадках фахівці прибувають терміново для термінового виконання робіт.

Ремонт Замків

Грамотна діагностика замку

 У компанії РемонтNiK ремонту замків вхідних дверей завжди передує ретельна діагностика несправності. Великий досвід роботи, а також використання сучасного обладнання дозволяє фахівцям з високою точністю визначити дефектні деталі, які не дають справно функціонувати механізму. Аналіз несправностей дозволяє визначити причину виходу з експлуатації деталей. Без усунення джерела поломки не можна гарантувати працездатність виробу за його подальшої експлуатації. Непрофесійний підхід до діагностування несправностей може призвести до пошкодження інших комплектуючих, що в результаті виллється в більш дорогий ремонт або необхідність заміни всього замку.

  Операції відновлення працездатності механізму відрізняються ступенем складності залежно від результатів діагностики поломок. Може знадобитися заміна ручки, серцевини, перекодування та інші роботи. Фахівці зможуть відновити замки різних систем, що відрізняються секретністю. Підлягають ремонту механізми всіх моделей як вітчизняних, і зарубіжних брендів. Кваліфікація майстрів дозволяє гарантувати відсутність на дверному полотні найменших відколів, подряпин та інших дефектів у процесі та після проведення ремонту.

Ремонт Замків

Вартість послуг, що надаються

  Остаточна вартість виконання фахівцями компанії ремонту вхідних замків розраховується після проведення діагностики та визначення дефектних деталей, а також причин виникнення поломок. Враховується ступінь зносу запчастин, складність системи та секретність механізму. Можна попередньо зорієнтуватися у вартості ремонту, якщо зв'язатися по телефону з майстром і повідомити деякі конструктивні особливості виробу:

 •  матеріал виготовлення дверного полотна (металеве, пластикове, дерев'яне та ін.);
 •  наявність тяг;
 •  назва замкового механізму та типу ключа (цю інформацію можна дізнатися з документації та з маркування на торцевій планці);
 •  кількість ригелів, що використовуються в механізмі, та кількість обертів замка.

Фахівці компанії РемонтNiK протягом тривалого часу спеціалізуються на ремонті та обслуговуванні замкових механізмів різних типів. Тому майстри набули великого досвіду, досконало знають пристрій та принцип функціонування всіх секретних систем, що дуже важливо для кваліфікованого ремонту замків. Скористатися послугами фахівців вигідно для економії часу та коштів. Через мінімальний час механізм буде відновлено і протягом тривалого періоду забезпечить справну і комфортну роботу.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl