Наші Послуги

РемонтNiK Послуги Заміна дверної ручки на вхідні двері

Заміна дверної ручки на вхідні двері

 Нашими майстрами здійснюється встановлення та заміна дверних ручок на вхідних дверях, а також, за незначних пошкоджень, можливий ремонт дверної ручки. Виїжджаємо у всі райони Києва та передмістя.

 Якщо вирішили купити самі ручки, тоді повинні знати, від чого залежатиме Ваш вибір.

 Заміна дверних ручок – основні критерії вибору

 1. Ручки на двері з різних матеріалів (металеві, дерев'яні, алюмінієві та пластикові).

 Заміна ручок на металевих дверях, дозволить вибирати фурнітуру з великого асортименту, через що уважно поставитися до вибору. Вони повинні бути з хороших сплавів (латунь або нержавіюча сталь) і відомих брендів, бажано щоб ручка мала вагу (пробуйте на вагу, буде чому здивуватися). На жаль якість, що привозиться у Київ фурнітури погіршується з кожним роком. Через це вибирайте по дорожче, оскільки є прямий взаємозв'язок, вища ціна — швидше за все вища і якість.

 Для дерев'яних дверей, фурнітура підбирається з урахуванням моделі встановленого замка або проводиться заміна ручок та замку комплексно. Відповідно вибір буде обмеженим, якщо змінюється лише ручка.

 Для алюмінієвих та пластикових дверей модель фурнітури має повністю збігатися з попередньою, різниця може бути лише у фірмі виробника. Навіть ширина монтажної планки на ручці може мати важливе значення, тому що на пластикових дверях замки мають маленький бексет (backset), а двері мають подвійний притвор.

2. Ручка на планці чи розетці.

 Встановлення ручки на планці буде більш надійним за кріпленням до дверей, але не завжди можна застосувати її до різних типів замків. Якщо у вас відламалася рукоятка від планки, замінити ручку можна тільки з планкою, при тому, що вона повинна повністю перекрити старі отвори. В основному, монтаж ручок даного типу, застосовується на дверях покриті дерматином або з невеликою товщиною металу (до 2мм). Одними з найякісніших і найнадійніших вважаються фірми Apecs, Fuaro, Safita та ін. Ця фурнітура має недолік у безпеці, оскільки серцевина отримує відкритий доступ до злому (дивіться нижче на фото). В такому випадку встановлення ручок Rostex дасть замку хорошу злостійкість і відмінне кріплення на двері. Ручки на загальній планці мають міжосьові стандарти 55мм, 72мм, 85мм, 92мм.

Ручка на планці Safita 085SN Відкритий доступ до злому серцевини замку Ручка Rostex Universal

 Установка ручок на розетці менш надійна за кріпленням, але застосувати можна майже до всіх нижніх замків. Добре тримається даний вид фурнітури тільки на дверях із МДФ покриттям товщиною 16мм і більше. Якщо вирішили замінити "ручки на планці" на "ручки на розетці", то в такому разі старі отвори кріплення планки виявляться зовні, що не естетично. Так що уважно поставтеся до вибору типу фурнітури. Рекомендовані нами бренди є: Armadillo, Fuaro, Apecs, Colombo.

Ручка Libra LD26


 3. Ручки до певних моделей замків.

 Часто фурнітура виготовляється під певну модель замку. Наведемо кілька прикладів. Замок Гардіан 30.11 и 10.11 можливо встановити з ручками розетка, але якщо двері з тонкого металу, краще поставити ручки на планці модель Apecs HP-77 або схожі за параметрами аналоги. Інший варіант, встановлений замок Ельбор 1.06.40 до цього типу підходять модель Apecs HP-42 або подібні аналоги.

 Якщо Ви вирішили залишити вибір за нами, тоді викликайте нашого майстра для заміни дверної ручки або повної установки замка з ручками потрібного типу та гарної якості. Запам'ятовуємо що ручка на дверях це насамперед зручність та надійність, а потім вже елемент декору.

Template not found: /templates/ForRepair/addcomments.tpl